Kuzeybatı Gayrimenkul Logo

 Skip Navigation Links

Kuzeybati.net Hizmetler Ofis Fit-Out, işinizde sürdürülebilir başarıyı sağlamanın en temel unsurlarından biridir ve Ofis Fit-Out’u, sıradan bir ofis dekorasyon sürecinden çok daha kapsamlı bir süreçtir. Bu süreç, Şirketinizin gelecekteki iş akışını hedefleyen bir mekânsal planlamadan, kurumsal kimliğinizi yansıtan iç mimari tasarıma, yer seçiminden fit-test ve kiralama sürecine, tedarikçi ve uygulama proje yönetiminden yeni ofisinize taşınmanıza kadar devam eder.

Ofisinizi kiraladıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede sorunsuz yerleşebilmenize olanak sağlayacak en önemli unsur; onlarca farklı uzmanlık ve tedarik faaliyetini tanımlı bir bütçeyle uyumlu olarak yönetmek üzere, “fikirden işletmeye” olarak tanımlanan “tek sorumluluk noktasından bütünleşik bir yönetim” anlayışının benimsenmesidir.

Proje Yönetim A.Ş. ve KuzeyBatı Gayrimenkul A.Ş. şirketleri, bu amaçla güçlerini stratejik bir ortaklıkla birleştirmiş ve farklı ölçek ve niteliklerde iç mimar iş ortaklarını da ekibe dahil ederek, bu iddialı süreci en hızlı ve en ekonomik çözebileceğiniz kurumsal bir yapı oluşturmuşlardır.

www.pyofis.net bu konuda ihtiyaç duyacağınız, her türlü bilgiyi online sağlamanın yanı sıra, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştıracak organizasyonel desteği verebilmek üzere yapılandırılmıştır.

Yeni bir ofise taşınma ya da mevcut ofisinizi taşımadan yenileme hedefli tüm ofis fit-out projelerinizde çağdaş ve kurumsal bir yapıya ve güvenilir bir iş ortağına gereksinim duyduğunuz anda bizi arayın. Her türlü sorunuzu yanıtlamaktan ve işinize en uygun yapıyı sizinle birlikte geliştirmekten mutlu olacağız.

Detaylı Bilgi için: www.pyofis.net


0850 202 4050
Çağrı Merkezi