Kuzeybatı Gayrimenkul Logo

 Skip Navigation LinksHizmetler > Teknoloji Hizmetleri

Kuzeybati.net Hizmetler2006 yılından bu yana faaliyet gösteren KUZEYBATI.NET, e-marketing dünyasında ayrı ayrı sunulan tüm hizmetleri bir paket halinde müşterilerine sunuyor.
 
Tüm marketing çalışmalarında kendi alt yapısını ve ekibini kullanan Kuzeybati.Net’ in geliştirdiği çözümler gayrimenkul sektöründeki müşterilerine yeni ufuklar açıyor.

Yazılım geliştirme çalışmaları neticesinde PLAZAMEN, AVMAGENT, PORTALFOY ve SSMKONUT olmak üzere gayrimenkul sektörüne dört ayrı mülk yönetim yazılımı kazandıran ekibimizin çalışmaları, uzun zaman alan mülk yönetim süreçlerini kısaltmak, kontrol edilebilir ve raporlanabilir mülk yönetim sistemleri ortaya çıkartmak, bu sistemler ile yönetilen mülklerin değerlerini arttırmak ve kullanıcıların memnuniyetini en yukarılara taşımaktır.

Her gün çok sayıda yeni firmanın kurulduğu ve rekabetin gittikçe arttığı ticaret ortamında müşterilerimize verdiğimiz hizmetin en önemli avantajı kayıt altına alınan, doğru işletilen ve sonuç olarak raporlanabilen bilgi ile kurulan sistemlerimizin müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım öne taşıyacağıdır.
 
 Gayrimenkul Projelerinize "İnteraktif Web Çözümleri"